Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Polecamy


Share |

Dodaj miejsce

Aktualnie umieszczenie oferty jest bezpłatne!

Oferta serwisu Baza-Turystyczna.eu skierowana jest do osób prowadzących działalność usługową na terenie Polski. Przez działalność usługową należy rozumieć: hotel, hostel, motel, pensjonat, camping, pole namiotowe, prywatne kwatery, restauracje, puby, bary, kawiarnie, dyskoteki, kluby, pizzerie, muzea, teatry, kina, skanseny, stoki narciarskie, schroniska, prywatne plaże i całą resztę działalności z usług której korzystają turyści.

Jak mogę dodać obiekt?

W celu dodania nowego obiektu do bazy turystycznej należy założyć konto w serwisie (zarejestrować się) za pomocą formularza dostępnego pod adresem poniżej. Podczas rejestracji w serwisie, prosimy o podanie aktualnych danych. Pozwoli nam to skontaktować się z Państwem gdy zajdzie taka potrzeba.

Formularz rejestracyjny

Po dokonaniu rejestracji, która zajmie Państwu nie więcej niż 2 minuty w mailu potwierdzającym rejestrację prześlemy Państwu szczegółowe informację związane z logowaniem do serwisu i dodawaniem obiektów. W przypadku jakiekolwiek problemów z logowaniem, na każdej stronie znajduje się link do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na każde pytanie związane z funkcjonowaniem strony.

Dodając obiekty turystyczne sugerujemy umieszczanie dobrej jakości zdjęć oraz jak najbardziej użytecznych informacji. Im lepsza będzie Państwa wizytówka, tym więcej klientów dotrze do Państwa.

Po dodaniu obiektu, nasi moderatorzy sprawdzą treść oferty i w razie potrzeby dopracują formatowanie tekstu. Po zaakceptowaniu wpisu, informacje o Państwa obiekcie zostaną zamieszczone na stronach serwisu. Zwykle proces akceptacji staramy się zamknąć w 24 h.

Dzięki rejestracji w serwisie Baza-Turystyczna.eu można bez żadnych ograniczeń modyfikować swoje oferty. Macie do nich dostęp 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Ile kosztuje zamieszczenie oferty?

Obecnie umieszczenie oferty jest bezpłatne.

W ramach konta w serwisie mają Państwo możliwość :
- zamieszczenia informacji teleadresowych dotyczących obiektu (w tym adresu email oraz adresu strony internetowej)
- dodania szerszego opisu, w którym mogą Państwo zawrzeć informacje na temat oferty Państwa firmy
- dodania kilku zdjęć prezentujących walory dodawanego miejsca
- w przypadku obiektów noclegowych istnieje również możliwość dodania informacji o dostępnych pokojach, ich cenie, wyposażeniu, a także innych atrakcjach dostępnych na terenie Państwa obiektu.

Aktualnie oferujemy to wszystko Państwu za darmo...

Mówiąc w skrócie...

Państwa ofertę promujemy przez:

 • umieszczenie pełnych danych teleadresowych Państwa obiektu
 • przejrzystą galerię zdjęć
 • dokładny opis obiektu,
 • promocja w portalach społecznościowych
 • stałą współpracę z internetowymi serwisami regionalnymi
 • ciągłe dostosowywanie oferty serwisu do zmieniającego się popytu na informacje turystyczne
 • promocja Państwa firmy wśród klientów poszukujących bardzo konkretnych informacji - aktualnie bezpłatnie

Baza-Turystyczna.eu to:

 • brak nachalnych reklam i wyskakujących okienek,
 • jedyny serwis w Polsce oferujący informację o bazie noclegowej, gastronomicznej i kulturalno - rozrywkowej w jednym miejscu,
 • serwis tworzony przez ludzi z pasją i dla ludzi z pasją,
 • pomoc techniczna poprzez e-mail i telefon

Formularz rejestracyjnyOpublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.