Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Polecamy


Share |

Regulamin

Regulamin z dnia 05.10.2011.

1. Regulamin dotyczy zasad korzystania ze strony internetowej poświęconej ofercie turystycznej znajdującej się pod adresem Baza-Turystyczna.eu zwanej dalej serwisem informacyjnym, której właścicielem jest firma 5x5 SOLUTION Wojciech Ciesielski z siedzibą w Brodnicy, zwana dalej Administratorem.

2. W serwisie informacyjnym publikowane są oferty obiektów noclegowych, gastronomicznych, rozrywkowych oraz rekreacyjnych oraz innych związanych z turystyką na terenie Polski.

3. Oferty w serwisie informacyjnym zamieszczane są:
- przez Administratora, na podstawie danych przekazanych przez osobę powiązaną z konkretnym obiektem (zwykle właściciela, bądź osobę odpowiedzialną za reklamę)
- bezpośrednio przez osobę związaną z obiektem
- przez Administratora, na podstawie ogólnodostepnych danych

4. Administrator dba o to, by dane dotyczące poszczególnych obiektów były jak najbardziej aktualne, nie ponosi jednak odpowiedzialności za ewentualną niezgodność prezentowanych danych ze stanem faktycznym.

5. Administrator zastrzega sobie prawo do edycji ofert zgłoszonych przez właścicieli obiektów przed ich publikacją, oraz w trakcie jej prezentowania.

6. Administrator nie pobiera opłat za przeglądanie ofert prezentowanych w serwisie.

7. Oferty w serwisie prezentowane są alfabetycznie w ramach poszczególnych kategorii, z wyłączeniem obiektów, które są objęte ofertą Premium.

8. Obiekty objęte ofertą Premium w obrębie danej kategorii wyświetlane są powyżej obiektów standardowych w wybranej kategorii oraz losowo (wraz z innymi obiektami oferty premium) na stronie miejscowości, do której są przypisane.

9. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

10. Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.