Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Polecamy


Share |

Reklama

Dobór treści

Oferujemy Państwu możliwość umieszczenia reklamy dopasowanej do konkretnych miast lub województw. Na przykład jeśli posiadają państwo lokal usługowy w Warszawie to proponujemy Państwu reklamę na stronach poświęconych Warszawie oraz dodatkowo miejscowościach satelitarnych. Dzięki temu przy najniższym koszcie maksymalizujemy dla Państwa efekty prezentowanej reklamy.

Rodzaje reklam

W serwisie są dostępne 3 podstawe rodzaje reklam, ale jesteśmy otwarci na inne propozycje.

Reklama 1

Reklama umiejscowiona w dolnej lewej części strony poniżej wyszukiwarki i prognozy pogody dla danego miasta (jeśli dane o pogodzie są dostępne).

Dopuszczalne rozmiary reklamy to 250x250, 300x300 oraz 160x600 pikseli

Reklama 2

Reklama publikowana zaraz pod górnym menu strony. Nie można jej nie zauważyć

Dopuszczalne rozmiary reklamy to 750x100, 750x200

Reklama 3

Reklama publikowana poniżej głównej treści witryny. Standardowy baner, dyskretniejszy niż pozostałe opcje jednak również dający dobre rezultaty

Dopuszczalne rozmiary reklamy to 468x60 lub 468x100

Koszt publikacji reklamy

Koszt publikacji reklamy jest ustalany indywidualnie dla każdego klienta w zależności od ilości miast, w których ma być prezentowana reklama, a także rodzaju i umiejscowienia reklamy na stronie.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani publikacją reklamy w serwisie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 509 986 326 lub poprzez email w.ciesielski@baza-turystyczna.eu.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.