Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. kujawsko-pomorskie » Brodnica »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Brodnicy

Polecamy


Share |

Brodnica - Pub, klub

Poniżej znajduje się lista pubów, klubów w Brodnicy. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Puby, kluby, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Brodnica - Pub, klub to jedna z kategorii związanych z rozrywką w Brodnicy. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty, gdzie można spędzić noc i dzień przy muzyce, tańcu, z kawą, piwem, drinkiem i z uśmiechem na ustach oczywiście.

Joker Club

Adres: Brodnica, 3 Maja 3
Telefon: +48 (56) 498-43-03

Oferujemy szeroki wybór najwyższej jakości dań, napojów i drinków. Naszą specjalnością jest PIZZA przyrządzana w dwóch rozmiarach - 32 i 50cm. Na terenie Brodnicy realizujemy także zamówienia telefoniczne.

zobacz szczegóły

Polecamy także: hotele w Brodnicy, hoteliki w Brodnicy, pola namiotowe w Brodnicy

« Baza turystyczna w Brodnicy - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "pub, klub - Brodnica " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy pubów, klubów w Brodnicy.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.