Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. kujawsko-pomorskie » Bydgoszcz »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Bydgoszczy

Polecamy


Share |

Bydgoszcz - Dla aktywnych

Poniżej znajduje się lista dla aktywnych w Bydgoszczy. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Dla aktywnych, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Bydgoszcz - Dla aktywnych to jedna z kategorii związanych z aktywnym wypoczynkiem w Bydgoszczy. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami poświęconymi atywnym formom spędzania czasu. Dzięki miejscom z tej kategorii masz szanse podbudowac swoje zdrowie :D

Tramwaj Wodny

Adres: Bydgoszcz, Rybi Rynek

Rejs tramwajem wodnym to wspaniała okazja do podziwiania uroków Bydgoszczy w nieco inny sposób. Tramwaj wodny w Bydgoszczy pływa z przystanku Rybi Rynek w dwóch różnych kierunkach. Czas rejsu w tą i z powrotem mieści się pomiędzy 75 - 120 minut w zależności od wybranej trasy. Koszt takiej przygody to zakup biletu komunikacji miejskiej...

zobacz szczegóły

Zobacz także dla aktywnych w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Toruń - ok. 41 km

« Baza turystyczna w Bydgoszczy - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "dla aktywnych - Bydgoszcz " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy dla aktywnych w Bydgoszczy.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.