Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. kujawsko-pomorskie » Bydgoszcz »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Bydgoszczy

Polecamy


Share |

Bydgoszcz - Kąpielisko, basen lub plaża

Poniżej znajduje się lista kąpielisk, basenów lub plaż w Bydgoszczy. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Kąpieliska, baseny lub plaże, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Bydgoszcz - Kąpielisko, basen lub plaża to jedna z kategorii związanych z aktywnym wypoczynkiem w Bydgoszczy. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami poświęconymi atywnym formom spędzania czasu. Dzięki miejscom z tej kategorii masz szanse podbudowac swoje zdrowie :D

Basen Sardynka

Adres: Bydgoszcz, Sardynkowa 7
Telefon: +48 (52) 372-27-70

Sardynka to jeden z najnowszych basenów w Bydgoszczy. Basen o długości 25 metrów został podzielony na 6 torów, a jego głębokość wynosi od 120 do 180 cm. Temperatura wody jest regulowana komputerowo i wynosi 28 stopni Celsjusza. Do dyspozycji klientów jest również sauna.

zobacz szczegóły

« Baza turystyczna w Bydgoszczy - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "kąpielisko, basen lub plaża - Bydgoszcz " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy kąpielisk, basenów lub plaż w Bydgoszczy.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.