Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. kujawsko-pomorskie » Bydgoszcz »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Bydgoszczy

Polecamy


Share |

Bydgoszcz - Kino

Poniżej znajduje się lista kin w Bydgoszczy. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Kina, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Bydgoszcz - Kino to jedna z kategorii związanych z rozrywką w Bydgoszczy. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty, gdzie można spędzić noc i dzień przy muzyce, tańcu, z kawą, piwem, drinkiem i z uśmiechem na ustach oczywiście.

Cinema City

Adres: Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 39-47
Telefon: +48 (52) 554-37-77

Kino Cinema City Bydgoszcz, mieszczące się w centrum handlowym Focus Park. Wewnątrz kompleksu kinowe znajdziemy ponad 13 sal kinowych mogących pomieścić łącznie ponad 2200 osób. Do dyspozycji klientów dostępny jest też snack bar oraz kawiarnie Nescafe, w której można miło spędzić czas z filiżanką kawy.

zobacz szczegóły

Multikino

Adres: Bydgoszcz, Marszałka Focha 48
Telefon: +48 (52) 552-38-10

Multikino mieści się na ulicy Marszałka Focha blisko centrum Bydgoszczy. Do dyspozycji klientów dostępnych jest 10 sal kinowych o wielkości od ok 80 do ponad 500 miejsc. Poza tym jest również snack bar oraz Sport Pub, w którym miło można spędzić czas w fotelu. Kino jest klimatyzowane i posiada sale nagłośnione w standardzie Dolby.

zobacz szczegóły« Baza turystyczna w Bydgoszczy - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "kino - Bydgoszcz " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy kin w Bydgoszczy.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.