Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. kujawsko-pomorskie » Bydgoszcz »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Bydgoszczy

Polecamy


Share |

Bydgoszcz - Restauracja

Poniżej znajduje się lista restauracji w Bydgoszczy. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Restauracje, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Bydgoszcz - Restauracja to jedna z kategorii związanych z gastronomią w Bydgoszczy. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

Dolce Vita

Adres: Bydgoszcz, Fredry 1
Telefon: +48 (52) 321-21-21

Restauracja włoska Dolce Vita mieści się w samym centrum Bydgoszczy przy ulicy Fredry 1. W obiekcie znajdują się trzy klimatyzowane sale, w tym jedna dla osób palący. Restauracja specjalizuje się w daniach typowych dla kuchni włoskiej. W menu znajdziemy miedzy innymi różnego rodzaju sałatki, makarony czy mięsa podawane w stylu śródziemnomorskim.

zobacz szczegóły

Kurkuma Sushi and fusion restaurant

Adres: Bydgoszcz, Jagielońska 1
Telefon: +48 (52) 321-01-70

Restauracja Kurkuma specjalizuje się w daniach kuchni wschodu, a w szczególnośći w Sushi. Wystrój restauracji posiada swój niepowtarzalny klimat, który doskonale łączy się ze strojami obsługi. Pomiędzy godziną 12 a 17 mozna skorzystać z oferty Business Lunch. Możliwe jest też zamówienie Sushi telefonicznie.

zobacz szczegółyTentego cafe&restaurant

Adres: Bydgoszcz, Podwale 15
Telefon: +48 (52) 320-86-62

Tentego cafe&restaurant mieści się przy bydgoskim rynku - na ulicy Podwale. W restauracji można zjeść naleśniki, pierogi, makarony a także na mały głód zupy, bruschette czy sałatki. Świeżość produktów, pasja z jaką przyrządzane są potrawy, uśmiech kelnerki oraz przytulne wnętrze to główne zalety tego miejsca.

zobacz szczegółyZobacz także restauracje w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Toruń - ok. 41 km

« Baza turystyczna w Bydgoszczy - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "restauracja - Bydgoszcz " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy restauracji w Bydgoszczy.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.