Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. kujawsko-pomorskie » Bydgoszcz »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Bydgoszczy

Polecamy


Share |

Bydgoszcz - Teatr lub opera

Poniżej znajduje się lista teatrów lub oper w Bydgoszczy. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Teatry lub opery, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Bydgoszcz - Teatr lub opera to jedna z kategorii związanych z sztuką i kulturą w Bydgoszczy. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty poszerzające horyzonty kultulralne i sprawiące sporą przyjemność naszym zmysłom artystycznym.

Opera Nova

Adres: Bydgoszcz, Marszałka Focha 5
Telefon: +48 (52) 325-15-02

Opera Nova w Bydgoszczy mieści sie na ulicy Marszałka Focha Jest to jeden z nowocześniejszych i najbardziej wszechstronnych teatrów muzycznych w Polsce. Bogaty repertuar opery, obejmujący dzieła operowe, baletowe, operetki i musicale poza tym znajdziemy tu również koncerty, widowiska. Poza tym co tu się wystawia warto zwrócić uwagę na nowoczesny gmach opery malowniczo usytuowany nad brzegiem Brdy.

zobacz szczegóły

« Baza turystyczna w Bydgoszczy - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "teatr lub opera - Bydgoszcz " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy teatrów lub oper w Bydgoszczy.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.