Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. kujawsko-pomorskie » Golub Dobrzyń »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Golubiu Dobrzyniu

Polecamy


Share |

Golub Dobrzyń - Impreza, uroczystość

Poniżej znajduje się lista imprez, uroczystości w Golubiu Dobrzyniu. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Imprezy, uroczystości, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Golub Dobrzyń - Impreza, uroczystość to jedna z kategorii związanych z rozrywką w Golubiu Dobrzyniu. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty, gdzie można spędzić noc i dzień przy muzyce, tańcu, z kawą, piwem, drinkiem i z uśmiechem na ustach oczywiście.

Wielki Turniej Rycerski

Adres: Golub Dobrzyń, PTTK 13

W Golubiu Dobrzyniu cyklicznie odbywają sie niezapomniane Turnieje Rycerskie. W 2011 roku miał miejsce już 35 turniej. Impreza odbywa się zwykle w pierwszych dniach lipca. Szczegółowe informacje można odnaleźć na stronie zamku w Golubiu Dobrzyniu.

zobacz szczegóły

« Baza turystyczna w Golubiu Dobrzyniu - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "impreza, uroczystość - Golub Dobrzyń " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy imprez, uroczystości w Golubiu Dobrzyniu.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.