Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. kujawsko-pomorskie » Golub Dobrzyń »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Golubiu Dobrzyniu

Polecamy


Share |

Golub Dobrzyń - Pizzeria

Poniżej znajduje się lista pizzerii w Golubiu Dobrzyniu. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Pizzerie, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Golub Dobrzyń - Pizzeria to jedna z kategorii związanych z gastronomią w Golubiu Dobrzyniu. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

Pizzeria Capone

Adres: Golub Dobrzyń, Kilińskiego 13
Telefon: +48 (60) 764-12-57

Pizzeria Capone znajduje się blisko Drwęcy przy ulicy Kilińskiego. W ofercie pizzerii znajdują się poza pizzą, kebaby i naleśniki francuskie.

zobacz szczegóły

Zobacz także pizzerie w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Rypin - ok. 24 km, Toruń - ok. 32 km, Grudziądz - ok. 46 km

« Baza turystyczna w Golubiu Dobrzyniu - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "pizzeria - Golub Dobrzyń " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy pizzerii w Golubiu Dobrzyniu.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.