Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. kujawsko-pomorskie » Golub Dobrzyń »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Golubiu Dobrzyniu

Polecamy


Share |

Golub Dobrzyń - Restauracja

Poniżej znajduje się lista restauracji w Golubiu Dobrzyniu. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Restauracje, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Golub Dobrzyń - Restauracja to jedna z kategorii związanych z gastronomią w Golubiu Dobrzyniu. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

Restauracja Juka

Adres: Golub Dobrzyń, Jana Kilińskiego 19
Telefon: +48 (56) 683-49-93

Restauracja Juka znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Kilińskiego i Piłsudskiego w bespośrednim sąsiedztwie rzeki Drwęcy. Restauracja serwuje dania kuchni polskiej. Do dyspozycji klientów jest sala mogąca pomieścicć około 80 osób oraz w okresie letnim zewnętrzny ogródek, w którym można odpocząć i pożywić się na świeżym powietrzu.

zobacz szczegóły

Zobacz także restauracje w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Brodnica - ok. 28 km, Toruń - ok. 32 km

« Baza turystyczna w Golubiu Dobrzyniu - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "restauracja - Golub Dobrzyń " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy restauracji w Golubiu Dobrzyniu.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.