Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. kujawsko-pomorskie » Grudziądz »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Polecamy


Share |

Grudziądz - Kino

Poniżej znajduje się lista kin w Grudziądzu. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Kina, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Grudziądz - Kino to jedna z kategorii związanych z rozrywką w Grudziądzu. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty, gdzie można spędzić noc i dzień przy muzyce, tańcu, z kawą, piwem, drinkiem i z uśmiechem na ustach oczywiście.

Kino Helios

Adres: Grudziądz, Chełmińska 102
Telefon: +48 (56) 461-04-24

W Kinie Helios znajdziemy salę na 320 osób (parter + balkon), oraz barek, w którym możemy zakupić zimne napoje kawę, herbatę oraz oczywiście popcorn. Kino jest wyposażone w system nagłośnienia DOLBY DIGITAL SURROUND EX.

zobacz szczegóły

Zobacz także kina w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Brodnica - ok. 49 km

« Baza turystyczna w Grudziądzu - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "kino - Grudziądz " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy kin w Grudziądzu.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.