Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. kujawsko-pomorskie » Grudziądz »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Polecamy


Share |

Grudziądz - Muzeum

Poniżej znajduje się lista muzeów w Grudziądzu. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Muzea, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Grudziądz - Muzeum to jedna z kategorii związanych z sztuką i kulturą w Grudziądzu. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty poszerzające horyzonty kultulralne i sprawiące sporą przyjemność naszym zmysłom artystycznym.

Muzeum im. ks. dr Władysława Łegi

Adres: Grudziądz, Wodna 3/5
Telefon: +48 (56) 465-90-63

Muzeum mieści się w odbudowanym po zniszczeniach wojennych klasztorze benedyktynek przy ul. Wodnej 3/5. W skład muzeum wchodzą też zabytkowe spichlerze i tzw. Pałac Opatek. Muzeum jest podzielone tematycznie na kilka działów.

zobacz szczegóły

« Baza turystyczna w Grudziądzu - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "muzeum - Grudziądz " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy muzeów w Grudziądzu.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.