Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. kujawsko-pomorskie » Grudziądz »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Polecamy


Share |

Grudziądz - Pizzeria

Poniżej znajduje się lista pizzerii w Grudziądzu. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Pizzerie, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Grudziądz - Pizzeria to jedna z kategorii związanych z gastronomią w Grudziądzu. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

Pizzeria Knytlinga

Adres: Grudziądz, 23 Stycznia 52
Telefon: +48 (50) 019-42-99

Pizzeria Knytlinga mieści się przy ulicy 23 Stycznia. Lokal posiada przyjemny wystrój (dużo drewna i czegoś na kształt gliny). Lokal serwuje swoim klientom różnego rodzaju pizze (ponad 30 rodzajów), sałatki, zapiekanki i burgery.

zobacz szczegóły

Zobacz także pizzerie w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Golub Dobrzyń - ok. 46 km

« Baza turystyczna w Grudziądzu - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "pizzeria - Grudziądz " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy pizzerii w Grudziądzu.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.