Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. kujawsko-pomorskie » Rypin »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Rypinie

Polecamy


Share |

Rypin - Pizzeria

Poniżej znajduje się lista pizzerii w Rypinie. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Pizzerie, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Rypin - Pizzeria to jedna z kategorii związanych z gastronomią w Rypinie. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

Pizzeria Varadero

Adres: Rypin, 11 Listopada 4d

Pizzeria Varadero mieści się przy ulicy 11 Listopada w Rypinie w sąsiedztwie nowego kościoła. W pizzerii znajduje się ponad 20 rodzajów pizzy do tego różnego rodzaju napoje bezalkoholowe oraz piwo. Posiłek mozna zjeść na w lokalu lub zamówić dostawe przez telefon.

zobacz szczegóły

Zobacz także pizzerie w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Golub Dobrzyń - ok. 24 km

« Baza turystyczna w Rypinie - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "pizzeria - Rypin " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy pizzerii w Rypinie.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.