Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. kujawsko-pomorskie » Toruń »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Toruniu

Polecamy


Share |

Toruń - Dla aktywnych

Poniżej znajduje się lista dla aktywnych w Toruniu. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Dla aktywnych, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Toruń - Dla aktywnych to jedna z kategorii związanych z aktywnym wypoczynkiem w Toruniu. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami poświęconymi atywnym formom spędzania czasu. Dzięki miejscom z tej kategorii masz szanse podbudowac swoje zdrowie :D

Ogród Zoobotaniczny

Adres: Toruń, Bydgoska 7
Telefon: +48 (56) 622-42-10

W ogrodzie zoobotanicznym w Toruniu można podziwiać wiele rzadko spotykanych gatunków zwierząt (m. in. Marmozeta białoczelna, Ryś europejski, Walabia Benetta, Alpaka), a także piękne rośliny (3 wielkie dęby szypułkowe, sosnę czarną czy leszczynę turecką). Na terenie ogrodu zlokalizowana jest również ptaszarnia, oraz herpetarium, w którym można podziwiać przepiękne okazy gadów i płazów.

zobacz szczegóły

Zobacz także dla aktywnych w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Bydgoszcz - ok. 41 km

Polecamy także: hotele w Toruniu

« Baza turystyczna w Toruniu - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "dla aktywnych - Toruń " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy dla aktywnych w Toruniu.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.