Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. kujawsko-pomorskie » Toruń »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Toruniu

Polecamy


Share |

Toruń - Kawiarnia

Poniżej znajduje się lista kawiarni w Toruniu. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Kawiarnie, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Toruń - Kawiarnia to jedna z kategorii związanych z rozrywką w Toruniu. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty, gdzie można spędzić noc i dzień przy muzyce, tańcu, z kawą, piwem, drinkiem i z uśmiechem na ustach oczywiście.

Dom Czekolady Cafe

Adres: Toruń, Szeroka 38
Telefon: +48 (56) 621-13-09

Dom Czekolady Cafe to wyśmienita kawiarnia zlokalizowana w samym centrum Torunia na ulicy Szerokiej. W ofercie Domu Czekolady znajdziemy różnego radzaju kawy, czekolady, a także pyszne desery. W okresie letnim czas można spędzić na świeżym powietrzu.

zobacz szczegóły

Polecamy także: hotele w Toruniu

« Baza turystyczna w Toruniu - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "kawiarnia - Toruń " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy kawiarni w Toruniu.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.