Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. kujawsko-pomorskie » Toruń »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Toruniu

Polecamy


Share |

Toruń - Pizzeria

Poniżej znajduje się lista pizzerii w Toruniu. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Pizzerie, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Toruń - Pizzeria to jedna z kategorii związanych z gastronomią w Toruniu. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

Copernicus Pizza

Adres: Toruń, Jesienna 42
Telefon: +48 (51) 535-75-57

Copernicus Pizza Toruń dania na dowóz, płatność kartą NAJLEPSZA PIZZA W MIEŚCIE! NAJWIĘKSZE PROMOCJE W MIEŚCIE!

zobacz szczegóły

New Yorks Pizza

Adres: Toruń, Sienkiewicza 11
Telefon: +48 (56) 660-40-50

Pizzeria położona na ulicy Sienkiewicza posiada w swojej ofercie 30 odmian pizzy, do tego makarony, kanapki sałatki i tortille. Posiłek można zjeść w lokalu lub też zamówić telefonicznie. Przy zamówieniach powyżej 25 zł dostawa jest gratis.

zobacz szczegółyZobacz także pizzerie w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Golub Dobrzyń - ok. 32 km

Polecamy także: hotele w Toruniu

« Baza turystyczna w Toruniu - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "pizzeria - Toruń " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy pizzerii w Toruniu.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.