Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. kujawsko-pomorskie » Toruń »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Toruniu

Polecamy


Share |

Toruń - Restauracja

Poniżej znajduje się lista restauracji w Toruniu. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Restauracje, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Toruń - Restauracja to jedna z kategorii związanych z gastronomią w Toruniu. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

Manekin Union Pacyfik

Adres: Toruń, Rynek Staromiejski 16
Telefon: +48 (56) 621-05-04

Manekin Union Pacyfic na Rynku Starommiejskim to wspaniałem miejsce położone wśród zabytkowych kamienic Torunia oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Ratusza. Specjalnością restauracji Manekin są naleśniki przyrządzane na dziesiątki różnych sposobów. Uzupełnieniem pysznej kuchni jest niebanalny wystruj lokalu, w którym miło można spędzić czas. W okresie letnim można również zjeść na świeżym powietrzu.

zobacz szczegóły

Manekin Wysoka Naleśnikarnia

Adres: Toruń, Wysoka 5
Telefon: +48 (56) 652-28-85

Manekin na ulicy Wysokiej to wspaniałem miejsce, w którym można zasmakować pysznych naleśników wytrawnych lub podawanych na słodko z owocami lodami, czekoladą czy z czym tylko dusza zapragnie. Miejsce urzeka swoim wystrojem, można poczuc się tu jak w bajce :)

zobacz szczegółyZobacz także restauracje w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Golub Dobrzyń - ok. 32 km, Bydgoszcz - ok. 41 km

Polecamy także: hotele w Toruniu

« Baza turystyczna w Toruniu - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "restauracja - Toruń " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy restauracji w Toruniu.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.