Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. łódzkie » Inowłódz »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Polecamy


Share |

Inowłódz - Muzeum

Poniżej znajduje się lista muzeów w Inowłodzu. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Muzea, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Inowłódz - Muzeum to jedna z kategorii związanych z sztuką i kulturą w Inowłodzu. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty poszerzające horyzonty kultulralne i sprawiące sporą przyjemność naszym zmysłom artystycznym.

Ruiny Zamku Kazimierza Wielkiego

Adres: Inowłódz, Zamkowa 7
Telefon: +48 (44) 726-01-34

Zrekonstruowane ruiny XIV - wiecznego zamku Kazimierza III Piasta, zwanego Wielkim. Powstał. "Z ciepłego, rudego piaskowca..."

zobacz szczegóły

« Baza turystyczna w Inowłodzu - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "muzeum - Inowłódz " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy muzeów w Inowłodzu.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.