Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. łódzkie » Łódź »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Łodzi

Polecamy


Share |

Łódź - Bar

Poniżej znajduje się lista barów w Łodzi. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Bary, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Łódź - Bar to jedna z kategorii związanych z gastronomią w Łodzi. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

Bar Familijny

Adres: Łódź, Broniewskiego 63
Telefon: +48 (42) 643-59-57

Bar Familijny w Łodzi jest rodzinną firmą gastronomiczną o bogatych tradycjach i wieloletnim doświadczeniu. Na rynku pojawiliśmy się w 1971 roku. Poza produkcją i sprzedażą posiłków na miejscu, dowozimy także obiady do klientów, jak również organizujemy i obsługujemy przyjęcia okolicznościowe, przygotowujemy posiłki profilaktyczne, zestawy na konferencje, sympozja i prezentacje.

zobacz szczegóły

El Toro

Adres: Łódź, Narutowicza 69
Telefon: +48 (42) /20-79-74

\"EL TORO\" to zapach świeżo parzonej kawy i pysznej gorącej bagietki na dobre rozpoczęcie dnia. „EL TORO” to chwila oderwania się od pędu dnia codziennego przy wyśmienitym obiedzie wśród klimatycznych hiszpańskich rytmów. „EL TORO” to urok zapalonych świec i romantycznej muzyki podczas wieczornej kolacji.

zobacz szczegółyKarczma Jadło Staropolskie

Adres: Łódź, Rewolucji 1905r. 11
Telefon: +48 (42) 632-19-54

Znajdą u nas Państwo same pyszności. Nasze menu, jednorakie we wszystkich Karczmach, to głównie smakowite tradycyjne polskie dania. Można u nas znaleźć coś dobrego na każdą porę dnia i każdą porę roku. A pyszności te smakują jeszcze lepiej przy miłej obsłudze i w swojskich, staropolskich wnętrzach.

zobacz szczegółyWyspa Smaku

Adres: Łódź, Targowa 35
Telefon: +48 (42) 676-08-88

Restauracja Wyspa Smaku jest siedzibą firmy KoAla Usługi Kateringowe. Wysoką jakość naszych usług zapewniają ludzie z bogatym doświadczeniem w branży gastronomicznej.

zobacz szczegóły

Polecamy także: hotele w Łodzi, noclegi - oferty inne w Łodzi

« Baza turystyczna w Łodzi - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "bar - Łódź " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy barów w Łodzi.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.