Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. łódzkie » Łódź »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Łodzi

Polecamy


Share |

Łódź - Kąpielisko, basen lub plaża

Poniżej znajduje się lista kąpielisk, basenów lub plaż w Łodzi. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Kąpieliska, baseny lub plaże, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Łódź - Kąpielisko, basen lub plaża to jedna z kategorii związanych z aktywnym wypoczynkiem w Łodzi. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami poświęconymi atywnym formom spędzania czasu. Dzięki miejscom z tej kategorii masz szanse podbudowac swoje zdrowie :D

Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu UŁ

Adres: Łódź, Styrska 20
Telefon: +48 (42) 665-51-83

Pływalnia mieści się przy ulicy Styrskiej w Łodzi. Basen o wymiarach 25 metrów na 16 metrów i głębokości od 1,8 do 2,2 metra, podzielony został na 6 torów. Cztery wewnętrzne tory mają szerokość 2,5 metra, tory zewnętrzne są 3 metrowej szerokości.

zobacz szczegóły

Aquapark FALA

Adres: Łódź, al. Unii Lubelskiej 4
Telefon: +48 (42) 640-08-00

Aquapark Fala w połączeniu z częścią zewnętrzną jest największym parkiem wodnym w Polsce. Całkowity obszar parku to 5 hektarów, całkowita powierzchnia lustra wody wynosi 2.450 m²

zobacz szczegółyBasen Anilana

Adres: Łódź, Sobolowa 1
Telefon: +48 (42) 676-21-31

Basen Anilana jest obiektem należącym do Łódzkiego Sportowego Towarzystwa Waterpolowego. Basen jest rozmiarów Olimpijskich, czyli 50 metrów na 25 metrów.

zobacz szczegółyOśrodek Sportu i Rekreacji ANGELICA

Adres: Łódź, Rzgowska 17 a
Telefon: +48 (42) 275-01-82

Ośrodek Sportu i Rekreacji ANGELICA został wzniesiony przez Wyższą Szkołę Informatyki w Łodzi. Jest to pierwszy tego typu obiekt w kraju wzniesiony przez prywatną uczelnię. Cały kompleks jest bardzo dobrze wyposażony oferując swoim klientom bardzo dużo atrakcji. W skład kompleksu wchodzą: basen sportowy i rekreacyjny, hydromasaże, jaccuzi, zjeżdżalnia i sztuczna rzeka.

zobacz szczegóły

Pływalnia Wodny Raj

Adres: Łódź, Wiernej Rzeki 2
Telefon: +48 (42) 250-70-11

Pływalnia Wodny Raj należy do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łodzi. Obiekt daje Państwu możliwość komfortowego spędzenia czasu wolnego na krytych i odkrytych basenach. Oprócz wszelkich atrakcji związanych z wodą, pływalnia Wodny Raj daje Państwu możliwość skorzystania z sauny parowej oraz fińskiej.

zobacz szczegółyPolecamy także: hotele w Łodzi, noclegi - oferty inne w Łodzi

« Baza turystyczna w Łodzi - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "kąpielisko, basen lub plaża - Łódź " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy kąpielisk, basenów lub plaż w Łodzi.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.