Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. łódzkie » Łódź »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Łodzi

Polecamy


Share |

Łódź - Kawiarnia

Poniżej znajduje się lista kawiarni w Łodzi. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Kawiarnie, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Łódź - Kawiarnia to jedna z kategorii związanych z rozrywką w Łodzi. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty, gdzie można spędzić noc i dzień przy muzyce, tańcu, z kawą, piwem, drinkiem i z uśmiechem na ustach oczywiście.

Cafe - Pub Manekin

Adres: Łódź, Piotrkowska 88
Telefon: +48 (50) 249-91-64

Cafe - Pub Manekin to miejsce z duszą. Zlokalizowane w centrum miesta potrafiło zachować swój kameralny, klimatyczny nastrój. Na zewnątrz lokalu w okresie letnim znajdują się stoliki.

zobacz szczegóły

Czekolada Retro Cafe

Adres: Łódź, Stanisława Moniuszki 11
Telefon: +48 (50) 978-17-06

W ofercie kawiarni Czekolada Retro Cafe każdy z klientów znajdzie coś dla siebie. Lokal w swoim Menu proponuje Państwu bogatą ilość kaw i herbat, deserów lodowych, różnego rodzaju słodkości oraz oczywiście czekolady, zarówno tradycyjne jak i te bardziej urozmaicone jak np. miętową, orzechową lub pomarańczową.

zobacz szczegółyKawiarnia & Herbaciarnia Anastazja

Adres: Łódź, Piotrkowska 60
Telefon: +48 (42) 291-00-69

Kawiarnia & Herbaciarnia Anastazja jest jedyną w Łodzi - mieście czterech kultur - rosyjską herbaciarnią. Wewnątrz czeka na Państwa stylowe, nastrojowe wnętrze w carskim stylu. W tle rosyjska muzyka, a pod ręką rosyjska klasyka.

zobacz szczegółyPolecamy także: hotele w Łodzi, noclegi - oferty inne w Łodzi

« Baza turystyczna w Łodzi - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "kawiarnia - Łódź " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy kawiarni w Łodzi.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.