Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. łódzkie » Łódź »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Łodzi

Polecamy


Share |

Łódź - Pizzeria

Poniżej znajduje się lista pizzerii w Łodzi. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Pizzerie, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Łódź - Pizzeria to jedna z kategorii związanych z gastronomią w Łodzi. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

Pizza Balon

Adres: Łódź, Brukowa 6/8
Telefon: +48 (42) 653-53-53

Zamów 2 duże pizze, a otrzymasz sok 1 l GRATIS! Zamów 2 średnie pizze, a otrzymasz 2 soczki 0.2l GRATIS! Przy zamówieniu powyżej 50 zł dowóz GRATIS!

zobacz szczegóły

Pizzeria 6.6.6.

Adres: Łódź, Rzgowska 180
Telefon: +48 (42) 250-55-05

Oferujemy Państwu wyśmienitą pizzę z dużą ilością składników oraz sera. Gwarantujemy najbardziej wypasioną pizzę w mieście. Posiadamy opcję XXL z podwójną ilością składników.

zobacz szczegółyPizzeria Baia Verde

Adres: Łódź, Pabianicka 28
Telefon: +48 (42) 684-43-06

Zbierz 10 kuponów, a jedenastą pizzę otrzymasz GRATIS - Margherita + 2 dowolne składniki. Przy zamówieniu powyżej 38 zł sok 1 l gratis! Przy zamówieniu powyżej 44 zł w strefie za 3 zł dowóz i sok 1 l gratis!

zobacz szczegółyPizzeria Gruby Benek

Adres: Łódź, Politechniki 10
Telefon: +48 (42) 250-05-00

Sieć Pizzerii istnieje od 1997 roku a od roku 2005 rozwijamy ogólnopolską sieć pizzerii na zasadach franchisingu. Jesteśmy już obecnie w ponad 50 miastach na terenie całej Polski. Dobry rozwój zawdzięczamy uznaniu wśród konsumentów oraz bardzo dobrej opinii na rynku. Nasza strategia polegająca m.in. na ciągłym kontrolowaniu jakości produktu oraz doskonalenia naszych umiejętności odnosi skutek.

zobacz szczegóły

Pizzeria In Centro

Adres: Łódź, Piotrkowska 153
Telefon: +48 (42) 636-99-92

Pizzeria In Centro mieści się w Łodzi, przy głównej handlowo – turystycznej ulicy Piotrkowskiej pod numerem 153. W sezonie letnim zapraszamy na taras bezpośrednio przylegający do lokalu. Firma działa nieprzerwanie od 13 grudnia 1991 roku.

zobacz szczegółyPolecamy także: hotele w Łodzi, noclegi - oferty inne w Łodzi

« Baza turystyczna w Łodzi - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "pizzeria - Łódź " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy pizzerii w Łodzi.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.