Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. łódzkie » Łódź »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Łodzi

Polecamy


Share |

Łódź - Teatr lub opera

Poniżej znajduje się lista teatrów lub oper w Łodzi. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Teatry lub opery, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Łódź - Teatr lub opera to jedna z kategorii związanych z sztuką i kulturą w Łodzi. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty poszerzające horyzonty kultulralne i sprawiące sporą przyjemność naszym zmysłom artystycznym.

Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina

Adres: Łódź, Narutowicza 20/22
Telefon: +48 (42) 664-79-79

Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina ma prawie stuletnią historię, ale jednocześnie jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się instytucji kultury w środkowej Polsce. Każdego miesiąca gromadzi w swoich murach ponad pięć tysięcy miłośników muzyki.

zobacz szczegóły

Teatr Logos

Adres: Łódź, Marii Skłodowskiej-Curie 22
Telefon: +48 (42) 637-65-45

Teatr LOGOS rozpoczął swoją działalność 2 listopada 1987 r. z inicjatywy ks. Waldemara Sondki. Do tej pory przygotował 41 spektakli premierowych i zagrał 1650 przedstawień.

zobacz szczegółyTeatr Muzyczny

Adres: Łódź, Północna 47/51
Telefon: +48 (42) 678-35-11

Teatr Muzyczny jest najstarszą sceną muzyczną w Łodzi. W roku 2010 Teatr świętuje swoje 65 lecie działalności.Na repertuar Teatru Muzycznego zawsze składały się wielkie dzieła klasyki operetkowej, komedie muzyczne, a także klasyczne musicale.

zobacz szczegółyTeatr Nowy im. Kazimierza Dejmka

Adres: Łódź, Zachodnia 93
Telefon: +48 (42) 633-44-94

Teatr Nowy w Łodzi działa od 1949 roku, powstał z inicjatywy młodych wychowanków łódzkiej szkoły teatralnej Leona Schillera, którzy za cel postawili sobie stworzenie współczesnego wojującego teatru politycznego.

zobacz szczegóły

Teatr Powszechny

Adres: Łódź, Legionów 21
Telefon: +48 (42) 633-25-39

Teatr Powszechny należy do grona teatrów mających jedną z najwyższych frekwencji w kraju. Dzieje się tak dzięki różnorodnemu repertuarowi komediowemu, w którym znajdują się zarówno pozycje dla dzieci jak i dla dorosłej widowni, od fars polskie komedie współczesne, adaptacje prozy po komedie społeczne.

zobacz szczegółyTeatr V6

Adres: Łódź, Żeromskiego 74/76
Telefon: +48 (42) 661-88-51

Teatr V6 mieści się w dawnym kinie Przedwiośnie przy ulicy Żeromskiego 74. Teatr jest pierwszą prywatną sceną w Łodzi. Jej właścicielem jest Tomasz Filipiak. Główne założenia istnienia teatru to dużo dobrej muzyki i tańca!

zobacz szczegółyPolecamy także: hotele w Łodzi, noclegi - oferty inne w Łodzi

« Baza turystyczna w Łodzi - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "teatr lub opera - Łódź " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy teatrów lub oper w Łodzi.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.