Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. małopolskie » Kraków »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Krakowie

Polecamy


Share |

Kraków - Restauracja

Poniżej znajduje się lista restauracji w Krakowie. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Restauracje, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Kraków - Restauracja to jedna z kategorii związanych z gastronomią w Krakowie. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

U Babci Maliny

Adres: Kraków, Sławkowska 17
Telefon: +48 (12) 422-76-01

Kuchnia Staropolska założona została w 1992 roku. Przygotowywane potrawy oparte są na skrupulatnie przestrzeganych tradycyjnych gramaturach i recepturach.

Restauracja oferuje organizację zarówno bankietów, imprez okolicznościowych jak i konferencji.

zobacz szczegóły

U Babci Maliny

Adres: Kraków, Szpitalna 38
Telefon: +48 (12) 421-48-18

Kuchnia Staropolska założona została w 1992 roku. Przygotowywane potrawy oparte są na skrupulatnie przestrzeganych tradycyjnych gramaturach i recepturach. Restauracja oferuje organizację zarówno bankietów, imprez okolicznościowych jak i konferencji.

zobacz szczegółyZobacz także restauracje w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Myślenice - ok. 26 km

Polecamy także: hotele w Krakowie, kwatery prywatne w Krakowie

« Baza turystyczna w Krakowie - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "restauracja - Kraków " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy restauracji w Krakowie.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.