Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. małopolskie » Krynica-Zdrój »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Polecamy


Share |

Krynica-Zdrój - Restauracja

Poniżej znajduje się lista restauracji Krynicy-Zdroju. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Restauracje, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Krynica-Zdrój - Restauracja to jedna z kategorii związanych z gastronomią Krynicy-Zdroju. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

U Babci Maliny

Adres: Krynica-Zdrój, Góra Parkowa

Kuchnia Staropolska założona została w 1992 roku. Przygotowywane potrawy oparte są na skrupulatnie przestrzeganych tradycyjnych gramaturach i recepturach.

Restauracja oferuje organizację zarówno bankietów, imprez okolicznościowych jak i konferencji.

zobacz szczegóły

Polecamy także: ośrodki wypoczynkowe Krynicy-Zdroju

« Baza turystyczna Krynicy-Zdroju - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "restauracja - Krynica-Zdrój " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy restauracji Krynicy-Zdroju.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.