Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. małopolskie » Zakopane »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Zakopanem

Polecamy


Share |

Zakopane - Kąpielisko, basen lub plaża

Poniżej znajduje się lista kąpielisk, basenów lub plaż w Zakopanem. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Kąpieliska, baseny lub plaże, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Zakopane - Kąpielisko, basen lub plaża to jedna z kategorii związanych z aktywnym wypoczynkiem w Zakopanem. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami poświęconymi atywnym formom spędzania czasu. Dzięki miejscom z tej kategorii masz szanse podbudowac swoje zdrowie :D

Aqua Park Zakopane

Adres: Zakopane, Jagiellońska 31
Telefon: +48 (18) 202-58-15

Aqua Park Zakopane jest kompleksem oferującym Państwu szereg ciekawych metod spędzania wolnego czasu. Kompleks składa się z pływalni, dzikiej rzeki, basenów, saun i kręgielni.

zobacz szczegóły

Polecamy także: apartamenty w Zakopanem, hotele w Zakopanem, kwatery prywatne w Zakopanem, noclegi - oferty inne w Zakopanem, ośrodki wypoczynkowe w Zakopanem

« Baza turystyczna w Zakopanem - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "kąpielisko, basen lub plaża - Zakopane " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy kąpielisk, basenów lub plaż w Zakopanem.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.