Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. małopolskie » Zakopane »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Zakopanem

Polecamy


Share |

Zakopane - Restauracja

Poniżej znajduje się lista restauracji w Zakopanem. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Restauracje, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Zakopane - Restauracja to jedna z kategorii związanych z gastronomią w Zakopanem. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

Restauracja Regionalna Siuchajsko

Adres: Zakopane, Krzeptówki 49
Telefon: +48 (18) 201-70-16

Restauracja Regionalna Siuchajsko zbudowana została w lipcu 2002 roku przy ulicy Krzeptówki w Zakopanem położonej tuż przy drodze wiodącej z Zakopanego do Chochołowa, ok. 250 metrów za Sanktuarium MBF Ojców Palotynów. Siuchajsko jest klimatyczną restauracją, w której gościnnych progach każdy może się posilić, a także poznać regionalne zwyczaje, bogactwo góralskiego tańca i stroju.

zobacz szczegóły

Polecamy także: apartamenty w Zakopanem, hotele w Zakopanem, kwatery prywatne w Zakopanem, noclegi - oferty inne w Zakopanem, ośrodki wypoczynkowe w Zakopanem

« Baza turystyczna w Zakopanem - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "restauracja - Zakopane " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy restauracji w Zakopanem.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.