Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. małopolskie » Zakopane »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Zakopanem

Polecamy


Share |

Zakopane - Teatr lub opera

Poniżej znajduje się lista teatrów lub oper w Zakopanem. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Teatry lub opery, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Zakopane - Teatr lub opera to jedna z kategorii związanych z sztuką i kulturą w Zakopanem. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty poszerzające horyzonty kultulralne i sprawiące sporą przyjemność naszym zmysłom artystycznym.

Teatr im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Zakopanem

Adres: Zakopane, Chramcówki 15
Telefon: +48 (18) 200-06-60

Teatr im. Stanisława Ignacego Witkiewicza (Teatr Witkacego) został założony w Zakopanem przez grupę absolwentów PWST z Krakowa. Sam pomysł zrodził się wśród studentów Wydziału Reżyserii Dramatu i Wydziału Aktorskiego jeszcze podczas studiów. 9 sierpnia 1984 r. wystawiono sztukę Witkiewicza pt. Pragmatyści.

zobacz szczegóły





Polecamy także: apartamenty w Zakopanem, hotele w Zakopanem, kwatery prywatne w Zakopanem, noclegi - oferty inne w Zakopanem, ośrodki wypoczynkowe w Zakopanem

« Baza turystyczna w Zakopanem - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "teatr lub opera - Zakopane " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy teatrów lub oper w Zakopanem.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.