Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. małopolskie » Zator » kina »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Polecamy


Share |

Kino 360 3D w Zatorze

Kino 360 3D

Adres: Zator, Parkowa 7
Telefon: +48 (66) 797-92-20
E-mail: parkizatorland@gmail.com
WWW: http://zatorland.pl

Data aktualizacji: 2014-08-16

opis »

mapa »

galeria »

Szersze informacje

Do licznych atrakcji jakie oferują Parki Rozrywki Zatorland dołączyło jedyne w Polsce i Europie kino 360 3D. Obraz otacza widzów ze wszystkich stron i sprawia wrażenie jakby znajdowali się w centrum rozgrywającej się akcji. Jest to kino efektów, gra kolorów i dźwięku w trójwymiarze.
W ramach seansu można obejrzeć „Bee Musical, czyli pszczółki rozrabiają“. Projekcji filmu we wszystkich kierunkach towarzyszą dodatkowe atrakcje, które mając wpływ na zmysły widzów potęgują wrażenie uczestniczenia w oglądanym obrazie. Widz może poczuć wiatr, zapach miodu i kwiatów, zobaczyć śnieg, dym, bąbelki i lasery.
Nową atrakcję upodobały sobie szczególnie dzieci. Barwna historia szalonych pszczółek wzbogacona o dodatkowe efekty angażuje je do aktywnego oglądania.
Bilet wstępu kosztuje 10 zł od osoby. Dzieci do 3-ego roku życia GRATIS!
Więcej informacji można przeczytać na stronie www.zatorland.pl
Zatorland w 2012 roku znalazł się w rankingu 5 najlepszych parków rozrywki w Europie. Magazyn Viva porównał go do Disneylandu pod Paryżem, Legolandu w Danii, Eftelingu w Holandii oraz Tibidabo w Hiszpanii.
Planując wakacyjny wyjazd warto odwiedzić ten położony w małopolsce park rozrywki, ponieważ wśród jego licznych atrakcji możemy odnaleźć największy w Polsce Park Ruchomych Dinozaurów DINOZATORLAND, Muzeum Szkieletów i Skamieniałości, Park Mitologii, Park Owadów, Park Bajek i Wodnych Stworzeń, a także lunapark, a w nim: autodrom, kolejki, karuzele, plac zabaw, gry i wiele innych atrkacji. Wszystko zlokalizowane na powierzchni 14 hektarach z bogatym kompleksem gastronomicznym.

Mapka dojazdowa

Galeria zdjęć

Autor:

Bee Musical, czyli pszczółki rozrabiają

Autor:

Plakat Kina 360 3D, gdzie ekrany są wszędzie dookoła.

Autor:

Kino 360 3D w Zatorlandzie

opis »    mapa »    galeria »


« kino - Zator - powrót


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.