Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. mazowieckie » Marki »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Polecamy


Share |

Marki - Pizzeria

Poniżej znajduje się lista pizzerii w Markach. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Pizzerie, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Marki - Pizzeria to jedna z kategorii związanych z gastronomią w Markach. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

Pizzeria Bella Napoli, Spaghetteria

Adres: Marki, Kościuszki 38A
Telefon: +48 (22) 814-03-78

Pizzeria Bella Napoli, Spaghetteria, sapori italiani. Oryginalna kuchnia włoska. Pizza i makarony serwowane zarówno w lokalu jak również z dowozem do klienta.

zobacz szczegóły

« Baza turystyczna w Markach - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "pizzeria - Marki " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy pizzerii w Markach.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.