Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. mazowieckie » Sochaczew »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Polecamy


Share |

Sochaczew - Restauracja

Poniżej znajduje się lista restauracji w Sochaczewie. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Restauracje, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Sochaczew - Restauracja to jedna z kategorii związanych z gastronomią w Sochaczewie. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

Gospoda Zakątek

Adres: Sochaczew, Kąty 5a
Telefon: +48 (69) 023-31-27

Witamy serdecznie Państwa w nowo otwartej restauracji:) Gospoda Zakątek powstała ze wspólnej inicjatywy ciekawych, trochę zwariowanych ludzi. Podróżnicy, kucharze, menagerowie, artyści.

zobacz szczegóły

« Baza turystyczna w Sochaczewie - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "restauracja - Sochaczew " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy restauracji w Sochaczewie.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.