Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. podkarpackie » Nowy Sącz »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Polecamy


Share |

Nowy Sącz - Restauracja

Poniżej znajduje się lista restauracji w Nowym Sączu. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Restauracje, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Nowy Sącz - Restauracja to jedna z kategorii związanych z gastronomią w Nowym Sączu. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

Hotel Zajazd Rypsówka

Adres: Nowy Sącz, Graniczna 95
Telefon: +48 (18) 443-97-15

Nasza restauracja to niepowtarzalne miejsce gdzie w miłej atmosferze można skosztować wyśmienitych potraw z bogatego menu. Znajdą tu Państwo dania kuchni regionalnej, tradycyjnej śródziemnomorskiej oraz light.

zobacz szczegóły

Polecamy także: hotele w Nowym Sączu

« Baza turystyczna w Nowym Sączu - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "restauracja - Nowy Sącz " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy restauracji w Nowym Sączu.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.