Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. podkarpackie » Polańczyk »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda Polańczyku

Polecamy


Share |

Polańczyk - Kąpielisko, basen lub plaża

Poniżej znajduje się lista kąpielisk, basenów lub plaż Polańczyku. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Kąpieliska, baseny lub plaże, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Polańczyk - Kąpielisko, basen lub plaża to jedna z kategorii związanych z aktywnym wypoczynkiem Polańczyku. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami poświęconymi atywnym formom spędzania czasu. Dzięki miejscom z tej kategorii masz szanse podbudowac swoje zdrowie :D

SPA Jawor

Adres: Polańczyk, Zdrojowa 21
Telefon: +48 (13) 469-20-31

SPA mieści się w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Jawor.

W obiekcie korzystać można między innymi z jaccuzi, sauny suchej – fińskiej oraz masażu klasycznego.

zobacz szczegóły

Polecamy także: kwatery prywatne Polańczyku

« Baza turystyczna Polańczyku - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "kąpielisko, basen lub plaża - Polańczyk " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy kąpielisk, basenów lub plaż Polańczyku.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.