Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. podkarpackie » Polańczyk »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda Polańczyku

Polecamy


Share |

Polańczyk - Restauracja

Poniżej znajduje się lista restauracji Polańczyku. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Restauracje, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Polańczyk - Restauracja to jedna z kategorii związanych z gastronomią Polańczyku. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

Karczma Bieszczadzka

Adres: Polańczyk, Zdrojowa
Telefon: +48 (13) 469-22-33

Karczma Bieszczadzka oferuje zarówno regionalne bieszczadzkie potrawy jak i tradycyjne polskie dania. W menu znaleźć można między innymi placek po bieszczadzku z farszem mięsnym i śmietaną, placek po łemkowsku zwany także kartoflakiem, a także domowe ciasta i desery.

zobacz szczegóły

Karczma i Gościniec Pod Batem

Adres: Polańczyk, Zdrojowa 35
Telefon: +48 (13) 469-20-26

Karczma Pod Batem specjalizuje się w tradycyjnych, staropolskich potrawach bazujących na oryginalnych recepturach. Szczególnie godny polecenia jest pstrąg oraz placek po węgiersku.

zobacz szczegółyNa Górce

Adres: Polańczyk, Osiedle Na Górce 1
Telefon: +48 (13) 469-23-71

Restauracja Na Górce serwuje dania kuchni polskiej oraz międzynarodowej.

W zależności od pory roku może przyjąć jednorazowo od około 100 osób do około 140.

zobacz szczegółyOberża Zakapior

Adres: Polańczyk, Zdrojowa 37
Telefon: +48 (66) 107-53-40

Oberża Zakapior istniejąca od 2008 roku to nie tylko restauracja, ale i miejsce, w którym można poznać bieszczadzkie życie i prawdziwą lokalną atmosferę. W menu poza tradycyjnymi daniami domowymi, znajdują się potrawy regionalne pochodzące z kuchni Bojków i Łemków.

zobacz szczegóły

Polecamy także: kwatery prywatne Polańczyku

« Baza turystyczna Polańczyku - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "restauracja - Polańczyk " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy restauracji Polańczyku.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.