Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. pomorskie » Dębki »
Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Polecamy


Share |

Dębki - Pizzeria

Poniżej znajduje się lista pizzerii w Dębkach. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Pizzerie, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Dębki - Pizzeria to jedna z kategorii związanych z gastronomią w Dębkach. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

Holstein

Adres: Dębki, Morska 2
Telefon: +48 (50) 128-96-89

Pizzeria Holstein serwuje pizze, zapiekanki, ziemniaczki zapiekane z serem podawane w sosie, nachosy z serem i salsą jak i pieczywo czosnkowo przyrządzane na różne sposoby, focaccio i sałatki.

zobacz szczegóły

« Baza turystyczna w Dębkach - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "pizzeria - Dębki " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy pizzerii w Dębkach.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.