Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. pomorskie » Gdańsk »
Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Gdańsku

Polecamy


Share |

Gdańsk - Pub, klub

Poniżej znajduje się lista pubów, klubów w Gdańsku. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Puby, kluby, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Gdańsk - Pub, klub to jedna z kategorii związanych z rozrywką w Gdańsku. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty, gdzie można spędzić noc i dzień przy muzyce, tańcu, z kawą, piwem, drinkiem i z uśmiechem na ustach oczywiście.

Piwiarnia Degustatornia

Adres: Gdańsk, Grodzka 16
Telefon: +48 (88) 872-82-72

Degustatornia swoją ofertę kieruje do wszystkich znawców piwa i piwoszy. Szeroki wybór piwa nie tylko z polskich regionalnych, ale i z renomowanych europejskich browarów zadowoli najbardziej wysublimowane podniebienia.

W menu znajduje 160 marek piw butelkowych oraz 40 piw z nalewaka.

zobacz szczegóły

Zobacz także puby, kluby w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Sopot - ok. 11 km, Gdynia - ok. 20 km

Polecamy także: hotele w Gdańsku

« Baza turystyczna w Gdańsku - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "pub, klub - Gdańsk " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy pubów, klubów w Gdańsku.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.