Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. pomorskie » Gdynia »
Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Gdyni

Polecamy


Share |

Gdynia - Kino

Poniżej znajduje się lista kin w Gdyni. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Kina, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Gdynia - Kino to jedna z kategorii związanych z rozrywką w Gdyni. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty, gdzie można spędzić noc i dzień przy muzyce, tańcu, z kawą, piwem, drinkiem i z uśmiechem na ustach oczywiście.

Multikino

Adres: Gdynia, Waszyngtona 21
Telefon: +48 (58) 731-39-10

Multikino Gdynia posiada 8 sal przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych i poruszających się na wózkach inwalidzkich. Istnieje możliwość rezerwacji i zakupu biletu on-line.

Płatność kartą Citibank MasterCard Worldź upowaznia do 10% rabatu.

zobacz szczegóły

Zobacz także kina w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Sopot - ok. 9 km

Polecamy także: hotele w Gdyni

« Baza turystyczna w Gdyni - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "kino - Gdynia " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy kin w Gdyni.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.