Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. pomorskie » Krokowa »
Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Krokowej

Polecamy


Share |

Krokowa - Muzeum

Poniżej znajduje się lista muzeów w Krokowej. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Muzea, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Krokowa - Muzeum to jedna z kategorii związanych z sztuką i kulturą w Krokowej. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty poszerzające horyzonty kultulralne i sprawiące sporą przyjemność naszym zmysłom artystycznym.

Muzeum Regionalne

Adres: Krokowa, Zamkowa 1
Telefon: +48 (58) 774-21-11

Muzeum Regionalne powstało w XVIII-wiecznej byłej gospodzie wiejskiej ‘Pod księciem Mestwinem’. Dawna sala taneczna zawiera obecnie kolekcje poświęcone sztuce i historii regionu. Są to zarówno pamiątki rodzinne po dawnych właścicielach – von Krokow, jak i zbiory etnograficzne oraz czasowe wystawy artystyczne i historyczne. Od 1999 swoją siedzibę ma tu jedyne na terenie Polski muzeum polsko-niemieckie.

Siedziba dostępna dla osób niepełnosprawnych.

1 VII - 31 VIII: codziennie 10.00 - 18.00
V, VI, IX, X: wt.-niedz. 11.00 - 16.00; pon. – nieczynne
Poza powyższymi okresami zwiedzanie możliwe na życzenie.

tel. +48 58 7742111 wew. 105

zobacz szczegóły

Zobacz także muzea w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Sopot - ok. 45 km

« Baza turystyczna w Krokowej - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "muzeum - Krokowa " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy muzeów w Krokowej.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.