Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. pomorskie » Krokowa »
Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Krokowej

Polecamy


Share |

Krokowa - Restauracja

Poniżej znajduje się lista restauracji w Krokowej. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Restauracje, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Krokowa - Restauracja to jedna z kategorii związanych z gastronomią w Krokowej. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

Zajazd Avena

Adres: Krokowa, Żarnowiecka 2 A
Telefon: +48 (58) 351-20-26

Restauracja w Zajeździe Avena serwuje potrawy zarówno tradycyjne z elementami kuchni regionalnej oraz kaszubskiej, jak i dania zgodne z dzisiejszymi preferencjami kulinarnymi. W menu znaleźć można nie tylko dania obiadowe, ale i kolacyjne, bogaty wybór sałatek, przystawek, zup i potraw jarskich.

zobacz szczegóły

Zobacz także restauracje w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Gdynia - ok. 37 km, Łeba - ok. 39 km, Sopot - ok. 45 km

« Baza turystyczna w Krokowej - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "restauracja - Krokowa " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy restauracji w Krokowej.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.