Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. pomorskie » Łeba »
Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Łebie

Polecamy


Share |

Łeba - Bar

Poniżej znajduje się lista barów w Łebie. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Bary, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Łeba - Bar to jedna z kategorii związanych z gastronomią w Łebie. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

Coctail Bar Lodowa Przystań

Adres: Łeba, Morska 1
Telefon: +48 (66) 401-66-21

Coctail Bar Lodowa Przystań to raj dla wielbicieli lodów i innych deserów jak i kaw. Wśród proponowanych lodów znajdują się lody włoskie, kręcone a także i gałkowe. Ponadto do wybory jest kilkanaście rodzajów gofrów.

zobacz szczegóły

HonoTu

Adres: Łeba, Morska 1
Telefon: +48 (59) 866-44-33

Pizzeria – Smażalnia HonoTu w swoim oferuje zarówno świeżo smażone ryby, jak i potrawy z kuchni włoskiej czy też tradycyjne polskie.

Każdego dnia z rana serwowane są śniadania, a pizza wypiekana jest do późnych godzin wieczornych.

zobacz szczegółyŁebska Hata

Adres: Łeba, Nadmorska 7
Telefon: +48 (59) 866-52-52

Lokal utrzymany jest w stylu góralskiej gospody. W menu znaleźć można zarówno specjalności z kuchni regionalnej jak i góralskiej. Na szczególną uwagę zasługują grillowane dania mięsne i rybne.

zobacz szczegółySmażalnia Dolores

Adres: Łeba, Turystyczna 9 D

Nowo wyremontowana Smażalnia Dolores serwuje dania przygotowywane na każdorazowe życzenie klienta, stąd też podawane posiłki są świeże i pachnące. W menu znaleźć można oprócz 17 gatunków ryb smażonych lub grillowanych, również dania jarskie i mięsne, sałatki czy też zupy.

zobacz szczegóły

« Baza turystyczna w Łebie - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "bar - Łeba " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy barów w Łebie.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.