Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. pomorskie » Łeba »
Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Łebie

Polecamy


Share |

Łeba - Kawiarnia

Poniżej znajduje się lista kawiarni w Łebie. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Kawiarnie, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Łeba - Kawiarnia to jedna z kategorii związanych z rozrywką w Łebie. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty, gdzie można spędzić noc i dzień przy muzyce, tańcu, z kawą, piwem, drinkiem i z uśmiechem na ustach oczywiście.

Herbaciarnia Posejdon

Adres: Łeba, Nadmorska 13 B
Telefon: +48 (59) 866-28-88

Herbaciarnia umiejscowiona w Ośrodku Wczasowym Posejdon urzeka kameralną atmosferą i dobrą muzyką. Oprócz szerokiego wybory herbat i kaw w menu znajduje się również domowe ciasta, desery lodowe oraz alkohole.

zobacz szczegóły

« Baza turystyczna w Łebie - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "kawiarnia - Łeba " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy kawiarni w Łebie.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.