Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. pomorskie » Łeba »
Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Łebie

Polecamy


Share |

Łeba - Restauracja

Poniżej znajduje się lista restauracji w Łebie. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Restauracje, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Łeba - Restauracja to jedna z kategorii związanych z gastronomią w Łebie. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

Aquarium

Adres: Łeba, Nadmorska 9
Telefon: +48 (59) 866-22-77

Restauracja Aquarium to lokal urządzony w stylu marynistycznym, z ciepłą kolorystyką ścian i dekoracjami roślinnymi. Dzięki temu w lokalu położonym w otoczeniu lasów iglastych i niedaleko od plaży nad Bałtykiem, panuje niepowtarzalny klimat.

zobacz szczegóły

Salacja

Adres: Łeba, Sosnowa 1
Telefon: +48 (59) 866-14-32

Restauracja Salacja mieści się w Hotelu Neptun położonym na nadmorskiej skarpie.

Menu w głównej mierze bazuje na świeżych, polskich produktach. Nie braknie również dań z kuchni francuskiej, włoskiej, a także urozmaicenia poprzez elementy z kuchni azjatyckiej czy tez karaibskiej.

zobacz szczegółyU Gruchy

Adres: Łeba, Wojska Polskiego 19
Telefon: +48 (59) 866-52-30

Restauracja U Gruchy specjalizuje się w nie tylko w potrawach z tradycyjnej polskiej kuchni ale i w serwowaniu świeżych smażonych ryb. W menu nie brakuje również bogatej listy drinków.

zobacz szczegółyZłota Rybka

Adres: Łeba, Brzozowa 8
Telefon: +48 (60) 981-64-16

Restauracja Złota Rybka to nie tylko smażalnia ryb i pizzeria, ale i lokal serwujący zestawy obiadowe z mięsami pieczonymi i grillowanymi oraz z pierogami domowymi.

zobacz szczegóły

Zobacz także restauracje w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Krokowa - ok. 39 km

« Baza turystyczna w Łebie - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "restauracja - Łeba " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy restauracji w Łebie.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.