Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. pomorskie » Sopot »
Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Sopocie

Polecamy


Share |

Sopot - Kino

Poniżej znajduje się lista kin w Sopocie. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Kina, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Sopot - Kino to jedna z kategorii związanych z rozrywką w Sopocie. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty, gdzie można spędzić noc i dzień przy muzyce, tańcu, z kawą, piwem, drinkiem i z uśmiechem na ustach oczywiście.

Multikino

Adres: Sopot, Bohaterów Monte Cassino 63
Telefon: +48 (58) 741-75-10

6 sal kinowych w Multikino Sopot przystosowanych jest do potrzeb osób niepełnosprawnych i poruszających się na wózkach inwalidzkich. Chcąc uzyskać więcej informacji na temat repertuaru, rezerwacji, biletów i filmów...

zobacz szczegóły

Zobacz także kina w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Gdynia - ok. 9 km

Polecamy także: hotele w Sopocie

« Baza turystyczna w Sopocie - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "kino - Sopot " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy kin w Sopocie.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.