Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. pomorskie » Sopot »
Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Sopocie

Polecamy


Share |

Sopot - Muzeum

Poniżej znajduje się lista muzeów w Sopocie. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Muzea, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Sopot - Muzeum to jedna z kategorii związanych z sztuką i kulturą w Sopocie. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty poszerzające horyzonty kultulralne i sprawiące sporą przyjemność naszym zmysłom artystycznym.

Grodzisko

Adres: Sopot, Haffnera 63
Telefon: +48 (50) 275-70-12

Grodzisko w Sopocie zwane również Górą Zamkową lub Patelnią, jest pozostałością po wczesnośredniowiecznej osadzie z VIII – X wieku i tym samym jest najstarszym zabytkiem w mieście.

zobacz szczegóły

Zobacz także muzea w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Krokowa - ok. 45 km

Polecamy także: hotele w Sopocie

« Baza turystyczna w Sopocie - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "muzeum - Sopot " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy muzeów w Sopocie.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.