Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. pomorskie » Sopot »
Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Sopocie

Polecamy


Share |

Sopot - Restauracja

Poniżej znajduje się lista restauracji w Sopocie. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Restauracje, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Sopot - Restauracja to jedna z kategorii związanych z gastronomią w Sopocie. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

Bulaj

Adres: Sopot, Aleja Mamuszki 22
Telefon: +48 (58) 551-51-29

Restauracja Bulaj specjalizuje się w potrawach zarówno gotowanych jak i pieczonych podawanych na miejscu a także dostępnych w dostawie do domu. Na szczególną uwagę zasługuje menu skierowane specjalnie do matek karmiących piersią, w którym to położono szczególny nacisk na aspekt zdrowotny serwowanych potraw.

zobacz szczegóły

Pinokio

Adres: Sopot, Bohaterów Monte Casino 45
Telefon: +48 (58) 555-96-22

Restauracja Pinokio czerpie swe korzenie z bajki Carlo Lorenzini. Wystrój również utrzymany jest w tym samym duchu, dzięki czemu w lokalu panuje radosny i ciepły nastrój.

zobacz szczegółyZobacz także restauracje w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Gdynia - ok. 9 km, Krokowa - ok. 45 km

Polecamy także: hotele w Sopocie

« Baza turystyczna w Sopocie - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "restauracja - Sopot " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy restauracji w Sopocie.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.