Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. śląskie » Cieszyn »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Cieszynie

Polecamy


Share |

Cieszyn - Kino

Poniżej znajduje się lista kin w Cieszynie. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Kina, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Cieszyn - Kino to jedna z kategorii związanych z rozrywką w Cieszynie. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty, gdzie można spędzić noc i dzień przy muzyce, tańcu, z kawą, piwem, drinkiem i z uśmiechem na ustach oczywiście.

Kino Piast

Adres: Cieszyn, Ratuszowa 1
Telefon: +48 (33) 852-04-26

Kasa kina otwierana codziennie pół godziny przed rozpoczęciem pierwszej projekcji i czynna do momentu rozpoczęcia projekcji ostatniej.

zobacz szczegóły

Zobacz także kina w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Szczyrk - ok. 28 km, Bielsko-Biała - ok. 31 km, Żywiec - ok. 40 km

Polecamy także: hotele w Cieszynie

« Baza turystyczna w Cieszynie - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "kino - Cieszyn " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy kin w Cieszynie.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.