Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. śląskie » Częstochowa »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Częstochowie

Polecamy


Share |

Częstochowa - Kino

Poniżej znajduje się lista kin w Częstochowie. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Kina, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Częstochowa - Kino to jedna z kategorii związanych z rozrywką w Częstochowie. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty, gdzie można spędzić noc i dzień przy muzyce, tańcu, z kawą, piwem, drinkiem i z uśmiechem na ustach oczywiście.

Cinema City Galeria Jurajska

Adres: Częstochowa, Wojska Polskiego 207
Telefon: +48 (34) 390-17-77

CINEMA CITY GALERIA JURAJSKA jest dwudziestym siódmym multipleksem w sieci kin Cinema City Poland, działającej w Polsce już od 1999 roku. Kino posiada 8 komfortowych, klimatyzowanych sal kinowych. Największa z nich mieści 282 widzów, najmniejsza - 74 widzów. Całe kino jednorazowo może pomieścić 1340 widzów.

zobacz szczegóły

Cinema City Wolność

Adres: Częstochowa, Tadeusza Kościuszki 1/5
Telefon: +48 (34) 371-71-71

Multipleks Cinema City Częstochowa spełnia wysokie, wymagania stawiane nowoczesnej X Muzie

zobacz szczegółyILUZJA Kino Studyjne

Adres: Częstochowa, Al.Najświętszej Maryi Panny 64
Telefon: +48 (34) 324-60-58

Ośrodek Kultury Filmowej powstał w marcu 1989 roku. Od roku 1990 funkcjonował jako dział w strukturach BWA. OKF jest kinem o charakterze studyjnym. Prezentowane filmy są zwykle łączone w zestawy: cykle, przeglądy tematyczne, problemowe czy monograficzne. Priorytetem w ofercie repertuarowej OKF jest kinematografia europejska i filmy polskie, których pokazy uświetniają spotkania z twórcami kina.

zobacz szczegółyPolecamy także: hotele w Częstochowie

« Baza turystyczna w Częstochowie - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "kino - Częstochowa " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy kin w Częstochowie.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.